sadsad x
asdasd

Tonik

Tonik 1200x280.png (265 KB)

Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Uludağ Tonik, Türkiye'de üretilen ilk koruyucu içermeyen tonik içecektir. Potasyum sorbat veya potasyum benzoat gibi koruyucu maddeler içermeyen bu içecek, aromalı bir tonik içeceğidir. Bu tonikte litrede 80 mg. kinin vardır. Buna ek olarak en başta su ve sitrik asit karbondioksit içerir. Bunlar dışında ürün hoş bir kokuya da sahiptir. Ayrıca bu ürün gazlı içecek yani soda sınıfı içerisinde yer almaktadır. Uludağ markası tarafından özel olarak üretilen bu ürün, sıfır şeker ve sıfır kalori içerir. Ayrıca koruyucu içermez ve %100 eğlence sunar. Koruyucu veya şeker eklenmeden üretilen bu ürün, tüketicilere bambaşka bir keyif ve eğlence imkânı sağlar.

Uludağ Tonik İçeriği

Uludağ tonik, şeker, kalori ve koruyucu madde içermez. Bu bağlamda koruyucu veya şeker ilave edilmeden üretilen içecekler tüketicilere bambaşka bir tat deneyimi ve keyfi sunmaktadır. Tonik içecek karışımını yapmak için kullanılan tamamlayıcı su aslında doğru dozda tüketildiğinde insan sağlığına faydalıdır. Bununla birlikte, bu içecek insan vücuduna birçok yönden yardımcı olur. Türkiye'de koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen üretim süreci sayesinde bu kategoride ilk ve tek ürün olarak karşınıza çıkar. Sodyum benzoat ve potasyum sorbat gibi içeceklerde yaygın olarak bulunan maddelerden arındırılmış olan Uludağ Tonik içecek faydaları ile zararlı maddeleri vücudunuzdan uzaklaştırır ve güvenle kullanılabilecek faydalı maddelerle destekler.

Uludağ Tonik Faydaları

Uludağ markasının benzersiz aromalı içeceği olan sıfır tonik, kalori, şeker veya koruyucu madde içermez. Bu açıdan tüketicinin damak zevki düşünülerek özel olarak hazırlanmıştır. Bu bakımdan şeker alımını sınırlamak ve günlük kalori alımını azaltmak isteyen herkes için bu ürün harika bir alternatiftir. En fazla 0 içeriğine sahip olan bu ürün, en yüksek kullanıcı derecelendirmesine de sahiptir. Sağlıklı bir içecek tüketerek rahatlamak isteyenler, Uludağ'ın bu ürünü ile isteklerini yerine getirebilirler. Uludağ tonik fiyat skalası ise ürünün cam ya da pet şişede satılmasına göre değişir. Bunun yanı sıra 250 ml ve 1 Lt şeklinde satılan bu ürün için 4’lü, 6’lı ve 12’li paketler arasında da bir seçim yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.