sadsad x
asdasd

Şekersizler

Sekersiz aile 1200x280.png (220 KB)

Görünüm
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Uludağ marka şekersiz içecekler market ve online alışveriş sitelerinde mevcuttur. Her yaştan tüketici için üretilen şekersiz Uludağ içecekleri koruyucu, renklendirici, katkı maddesi ve şeker içermez. Doğal içeriklerle tatlandırılan bu ürünler, her yaştan tüketiciye hitap eder ve güvenle tüketilebilir. Piyasadaki diğer ürünlerden farklı olarak şekersiz içecek kalitesini koruyan marka, koruyucu ve katkı maddesi içermediği için tüketiciler tarafından güvenle tüketilebilmektedir. Eşsiz doğal aroması ile Uludağ ürünleri her mevsim, bayram, özel gün, festival ve yemeklerde her zaman yerini alabilir. Markanın şekersiz içeceklerinden Uludağ Limonata Şekersiz, Uludağ Şekersiz Gazoz, Uludağ Sıfır Tonik ve Efsane Uludağ Portakallı Gazoz içecekleri, Uludağ’ın Şekersiz Ailesi’nin olmazsa olmazlarıdır.

Uludağ Şekersiz Gazoz

Katkısız üretim süreçlerine dahil olan Uludağ Şekersiz Limonata, özel olarak üretilerek her damak zevkinde ve her içecek ihtiyacında aranılan doğallığın kolaylıkla bulunabilmesini sağlar. Ayrıca şekersiz limonatalar, Türkiye’de ilk ve tek koruyucusuz ve katkısız üretim modelinin uygulandığı ürünler olarak karşınıza çıkar.

Uludağ Şekersiz Portakallı Gazoz

Portakal ve gazozu en sağlıklı ve şekersiz şekilde bir araya getiren Uludağ, efsane Uludağ Şekersiz Portakallı Gazoz seçeneğini beğeninize sunar. Bu açıdan, sıcak havalarda serinlemek ve misafirlere lezzetli içecekler sunmak için tercih edebileceğiniz bu içecek, en az %4 portakal suyu içerir. Portakal, insan sağlığına birçok faydası olan magnezyum, vitaminler, potasyum ve minerallere sahiptir. Portakal ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir ve tansiyonu dengeler. Bu sayede bu içeceği güvenle tüketebilirsiniz.

Uludağ Sıfır Tonik

Uludağ sıfır tonik, şeker, kalori ve koruyucu madde içermez. Türkiye'de koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen ilk ve tek olan bu tonik, Uludağ şekersiz içecekler arasında sevilen bir tada sahiptir. Yetişkin kitleler tarafından tüketilen bu ürün aynı zamanda çeşitli içecekler yapmak için de kullanılabilir.

Uludağ Şekersiz Limonata

Uludağ şekersiz içecek kategorisinde bulunan ve hafif ekşimsi ve kendine has bir tada sahip olan Uludağ Şekersiz Limonata, C vitamini deposu olduğu için sağlığa birçok faydası vardır. Meyveli içecek kategorisine giren bu ürün, %10 limon suyu içerir ve koruyucu içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.