sadsad x
asdasd

ULUDAĞ GAZOZLAR

Landing-Gazoz_1200x280.png (559 KB)

Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Gazoz çeşitleri soğuk bir içecek olarak içilir. Bu içecek şeffaf görünür ve yapısında birçok baloncuk içerir. Ayrıca gazoz, hemen hemen tüm meyve aromalarıyla birlikte çeşitli tatlarda gelir. Portakallı gazoz bu açıdan öne çıkan bir lezzettir. Ancak farklı bir lezzet arıyorsanız zencefilli gazoz da tercih edebilirsiniz. Gazoza renk katan zencefil, yoğun tadı ve aroması nedeniyle oldukça popülerdir. Ayrıca bu ürünler tek tek veya 6’lı ya da 24’lü paketlerde de satılabilir. Örneğin, 6'lı Efsane Uludağ Gazozu en popüler ürünlerden biridir. Cam şişe ve pet şişelerde içmeye hazır bu ürünlerin içeriği de aromaları kadar farklıdır. Bu açıdan portakallı ve zencefilli gazozlar arasında bir tercih yapabilirsiniz. Ayrıca şekersiz gazoz tercihi de yaparak bu içeceğin lezzetini keyifle çıkarabilirsiniz.

Gazoz Faydaları

Gazozlar hem yaz hem de kış aylarında sıklıkla tüketilen bir içecektir. Kan şekerini dengelemek gazoz faydaları arasında bulunur. Sindirimi kolaylaştırması ise bir diğer avantajıdır. Bu nedenle gazoz genellikle yemekten sonra tercih edilen içecektir. Gazoz içme geleneği geçmişten günümüze kadar devam etmiştir. Bu açıdan Uludağ markası, uzun zamanlardan beri bu geleneğin devam etmesine yardımcı olan bir markadır. Sahilde, parklarda ve sinemalarda her an içilebilen lezzetli bir içecek olması ise, sıklıkla tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biridir. Yaz, kış ve bahar aylarının vazgeçilmezi olan bu içecek, enerji etkileri ve besleyici içeriği ile dikkat çeker.

Gazoz Fiyatları

İnsan sağlığına faydalı olan gazoz uzun yıllardır Uludağ markası tarafından üretilmektedir. Vücudun sağlık sorunlarını çözmesine yardımcı olan vitamin ve mineraller açısından zengin olan bu içecek, birbirinden farklı sağlık sorunlarının önlenmesine yardımcı olur. Hem sağlığınıza hem de damak zevkinize ait birçok gazoz çeşidi vardır. Gazoz fiyatları ise bu çeşitlere ve ürünün gramajlarına göre değişir. Genel olarak gazozlar, litre veya mililitre şişelerde satılır. Tek tek ürünlere ek olarak 4, 6, 12 veya 24 adet olarak da satın alma olanağınız vardır. Sonuç olarak, fiyatlar çeşitli nedenlere göre değişir. Ancak her bütçeye uygun bir gazoz çeşidi satın almak mümkündür

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.